אוכלים בריא

פלאפל בריבוע - דף הבית

הפלאפל שלנו

פלאפל הוא מאכל בריא, הוא מזין  וערכו הקלורי – 291 קלוריות בלבד  ל 100 גר' פלאפל (לאחר טיגון )

בריאות

חומוס בצד

גרגירי החומוס שלנו- מזן הדס הגדלים בארץ, וכל הרכיבים של מוצרינו טבעיים ואינם מעובדים.כך- אתם הלקוחות יכולים להיות בטוחים שהמזון שאתם אוכלים ב"פלאפל בריבוע" הוא טרי בריא ואיכותי.

בריאות

סלט של טעמים

אנחנו מאמינים בחווית אוכל טרי ובריא. בכל בוקר הסניפים שלנו מקבלים אספקת ירקות טריים ואיכותיים. כל הסלטים נחתכים במקום והינם טריים במיוחד ושומרים על ערכם התזונתי של הירקות, לבריאות!

הרבה יותר מפיתה

פיתה מקמח לבן שנאפת במקום , מתכון ייחודי ממשפחת הקטניות ואחד מהקטניות הקלות יותר לעיכול. הוא מקור בריא לסיבים תזונתיים, ויטמינים מקבוצת B
וויטמין C. החומוס הוא גם מקור טוב למינרלים, סידן, מגנזיום, אשלגן ומספק כמעט פי שניים ברזל משאר הקטניות. חומוס ושומן – לחומוס אחוז שומן רווי נמוך יחסית, בין 4% ל-5% ורמת הקלוריות הינה 164 ל-100 גרם חומוס מוכן לאכילה. הרשת מייצרת בעצמה את החומוס ובכך נמנעת מהשימוש בחומוס תעשייתי בו אחוז השומן עולה לכ-30%         ורמת הקלוריות עולה על 300.

אצלנו אין חומרים משמרים

אנחנו מקפידים במוצרי המפעל שלא להשתמש בחומרים משמרים, כימיקלים או עמילן. זאת על מנת להבטיח את שמירת ערכם התזונתי ולשמור על בריאות לקוחותינו.פלאפל בריבוע הינה הרשת היחידה בארץ לממכר פלאפל וחומוס המופיעה באתר עמותת הצליאק בישראל ומציעה תפריט ללא גלוטן למען החולים בצליאק.
בריאות
בריאות
בריאות
בריאות
בריאות
בריאות
חזור

תודה!
הטופס נשלח בהצלחה